У Харкові екс-лікар, який розтратив півмільйона, піде під суд

Прокуратура передала до суду справу екс-лікаря, який видавав зарплату «мертвим душам»

Як повідомили   у прес-службі прокуратури Харківської області, місцева прокуратура №3 направила до Фрунзенського районного суду обвинувальний акт стосовно 48-річного колишнього головного лікаря одного з медзакладів у Немишлянському районі міста за фактом розтрати бюджетних коштів, підробці офіційних документів та службової недбалості (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366, ч. 1 ст. 367 КК України).

Як розповів керівник місцевої прокуратури Руслан Скуратович, встановлено, що колишній головний лікар одного з дитячих комунальних закладів охорони здоров’я, зловживаючи своїм службовим становищем, тривалий час виплачував заробітну плату неіснуючим співробітникам.

Керівник, діючи в інтересах третіх осіб з метою їх незаконного збагачення, вносив до офіційних документів неправдиві відомості. Загалом він розтратив близько 500 тис. грн бюджетних коштів, виділених для виплати заробітної плати співробітникам медичного закладу.

В рамках кримінального провадження за клопотанням прокурора накладено арешт на все рухоме та нерухоме майно медика.

Максимальна санкція статей передбачає вісім років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до трьох років.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X