У Харкові заступницю начальника обласної податкової Катеринську судили за незадекларовану квартиру

Харківський суд відмовився притягувати до адміністративної відповідальності за корупційне правопорушення заступницю начальника обласної податкової Лілю Катеринську

Суд розглянув адміністративний матеріал за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю), складений на заступника начальника Головного управління ДФС у Харківській області Лілю Катеринську.

Згідно матеріалів справи, Катеринська 8 березня 2018 року подала повідомлення (з помилкою у вартості цінних паперів, яку виправила 12 березня – ред.) про суттєву зміну у майновому стані про набуття 4 січня 2017 року цінних паперів — облігацій емітованих АТ «Трест Житлобуд-1» в кількості 3659 штук, номінальною вартістю 57 грн на загальну суму 585,4 тис. грн, придбаних у ТОВ «Азово-Чорноморська інвестиційна компанія».

Таким чином, чиновниця у 10-денний термін не повідомила про покупку цінних паперів, чим порушила антикорупційне законодавство.

Прокурор у судовому засіданні просив закрити провадження у даній справі у зв’язку із закінченням строків накладення адміністративного стягнення. Підсудна та її захисник виступали проти того, щоб справу закрили через закінчення строків притягнення, а наполягали на тому, щоб справу закрили за відсутністю в діях Катеринської складу адміністративного правопорушення

У суді жінка пояснила, що задекларувала цінні папери 13 січня 2017 року. Однак вже у березні 2018 року вона виявила, що повідомлення про суттєві зміни відсутнє на офіційному сайті НАЗК, однак, дане повідомлення було збережено в її електронному кабінеті «чернетка». Подала повідомлення про цінні папери вже з наступною щорічною декларацією.

Вивчивши матеріали справи суд ухвалив провадження у справі відносно Катеринської закрити у зв’язку з відсутністю в її діях складу адміністративного правопорушення.

Згідно декларації Катеринської за 2017 рік, жінка живе зі своїм сином. Крім цінних паперів, жінка володіє часткою квартири площею 58,2 кв.м у Харкові, їздить автомобілем «Опель Мокка» 2015 року випуску (вартість – 594,3 тис. грн). Зарплата податківця становила 242,6 тис грн. Також материнська задекларувала заощадження в розмірі 3 тис. дол. і 36 тис. грн.

У повідомленні про суттєві зміни у майновому стані Катеринської від 15 вересня 2018 року вказано, що 10 вересня вона стала власницею квартири площею 73,4 кв.м вартістю 420,6 тис. грн.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X