У Харкові затримали львівську журналістку, яка підігрувала Кремлю

Львівську журналістку Олену Бойко, яка у 2015 році втекла в Москву і була постійною гостею пропагандистських програм Кремля, примусово депортували з Росії та затримали у Харківській області.

Про це повідомив головний редактор російського інтернет-видання PolitRussia Руслан Осташко у Facebook.

Він уточнив, що Бойко депортували в Україну через пункт пропуску «Гоптівка» в Харківській області, що межує з російським пунктом пропуску «Нехотєєвка». Близько 13:20 16 січня він повідомив, що Бойко вже на території України.

«Олені Бойко в Україні пред’являлися обвинувачення за кримінальною справою про заклики до порушення територіальної цілості», — додав він.

Згодом Осташко написав, що Бойко затримана і буде відправлена до Львова.

Довідка … 13 грудня суд Москви ухвалив рішення про депортацію української журналістки Олени Віщур (Бойко) через «порушенням правил перебування» на Росії.

Олена Віщур — колишня львівська журналістка, відома у соцмережах як «Елена Бойко». Вона була неодноразово помічена у різноманітних провокаційних акціях. Зокрема, 17 липня 2015 року вона влаштувала у Львові проплачений сепаратистський мітинг, вимагаючи автономії Галичини.

Віщур (Бойко) була активним автором сайту сепаратистського руху «Галицький яструб», де публікувалися матеріали антиукраїнського спрямування.

У липні 2015 року СБУ затримала Віщур разом з комуністом Романом Богвелішвілі.

При обшуку у сепаратистів вилучили комп’ютери, флешки, телефони, ноутбуки, телефони. Також у них знайшли банківські картки, на які надходили гроші з Росії і статут партії «Русь Соборна».

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X