У Харкові за дві угоди з нерухомістю суд оштрафував чиновника Кернеса

Харківський суд наклав штраф на чиновницю міської ради, яка невчасно задекларувала дві угоди з нерухомістю

Про це йдеться в постанові Дзержинського райсуду Харкова від 16 лютого.

Суд розглянув адміністративний матеріал за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю). Протокол був складений на начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності — головного бухгалтера Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради.

Згідно матеріалів справи, головбух Департаменту економіки та комунального майна міськради 3 серпня 2017 року продала квартиру за адресою: вул. Академіка Павлова 313-А, кв. 36, отримавши дохід у 906,5 тис. грн. Після цього чиновниця придбала квартиру на вулиці Салтівське шосе за 632,7 тис. грн.

При цьому вона подала доповнення до електронної декларації не в 10-денний строк, як цього вимагає антикорупційне законодавство, а тільки 4 жовтня 2017 року – через два місяці.

«Враховуючи викладене, ОСОБА_1, в порушення частини 2 статті 52 Закону, несвоєчасно подала повідомлення про суттєві зміни в майновому стані чим, вчинила правопорушення, пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена частиною 2 статті 172-6 КУпАП», — йдеться в рішенні.

У судовому засіданні головбух свою провину визнала, щиросердно розкаялася.

Суд визнав жінку винною у скоєнні адміністративного корупційного правопорушення та наклав на неї штраф у розмірі 1,7 тис. грн.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X