У Харкові збільшили тарифи на опалення та гарячу воду

У Харкові підвищаться тарифи на опалення і гаряче водопостачання

Про це  повідомили у прес-службі Харківської міськради.

За даними мерії, обговорення тарифів на послуги централізованого опалення і гарячого водопостачання для населення пройшло сьогодні, 22 жовтня, у КП «Харківські теплові мережі».

Як повідомила заступник генерального директора КП «Харківські теплові мережі» з економіки Марина Магомедова, тарифи встановлюються відповідно до постанови №528 НКРЕКУ.

Так, тарифи на централізоване опалення складуть:

— для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії — 1307 грн 39 коп./Гкал (зараз — 1238 грн 88 коп./Гкал, підвищення — на 68 грн 51 коп.);

— для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії — 33 грн 44 коп. за 1 кв. м в місяць (зараз — 31 грн 69 коп., підвищення — на 1 грн 75 коп.).

Тариф на гаряче водопостачання:

— за умови підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання — 80 грн 71 коп. за 1 куб. м (зараз — 73 грн 29 коп., підвищення на 7 грн 42 коп.);

— за умови відсутності рушникосушильників — 74 грн 85 коп. за 1 куб.м (зараз — 67 грн 74 коп., підвищення на 7 грн 11 коп.).

«На підвищення тарифів на послугу гарячого водопостачання вплинуло зростання вартості послуг водопостачання на 54,8%. Цей тариф давно не переглядали, тому виникла необхідність його збільшення, щоб підприємство не несло збитків», — повідомила Магомедова.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X