У Харкові з головної ялинки міста через серйозні травми госпіталізували чотирьох людей

У Харкові на площі Свободи в новорічну ніч до медиків звернулися четверо людей.

Про це повідомляє Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

За відомостями медиків, о 2:32 на «103» звернулася 32-річна жінка. У неї попередньо діагностовано пошкодження зв’язок правого колінного суглобу, забій правого гомілко-ступневого суглобу. Постраждала госпіталізована до Обласної клінічної лікарні.

О 3:10 медики прибували за викликом 27-річного чоловіка. Попередній діагноз: закритий перелом нижньої третини кісток правової гомілки. Чоловік госпіталізований до Лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги.

О 3:15 «швидку» викликали до 17-річної дівчини. Попередній діагноз: закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, періорбітальна гематома зліва. Дівчина шпиталізована до Лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги.

Крім цього, о 3:15 надійшов виклик до 48-річного чоловіка. Попередній діагноз: закритий перелом верхньої третини лівого плеча. Чоловік шпиталізований до Лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги.

«Враховуючи, що бригади екстреної медичної допомоги чергували на майдані Свободи, допомога постраждалим надавалась миттєво. Координували дії бригад заступник директора з технічних питань Юрій Подзолков та заступник директора з оперативної роботи Галина Салдан», — йдеться в повідомленні.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові на головній площі Новий рік зустрічали 30 тисяч громадян. Грубих порушень громадського порядку зафіксовано не було.

У Харкові вибухом піротехніки молодому чоловіку відірвало кисть. Подія трапилася 1 січня близько 3:10 на вулиці Біблика поблизу житлового будинку. Під час спроби запустити феєрверк 34-річний місцевий мешканець отримав численні рвані рани обличчя та ампутацію кисті.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X