У Харкові кинули за ґрати курсанта, який двічі напав на кредитну установу із револьвером

Курсант Національного університету Повітряних Сил ім. Кожедуба двічі обкрадав кредитне відділення у центрі Харкова.

За даними суду, обвинувачений – уродженець Дніпропетровської області, курсант Харківського Національного університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба.

Суд встановив, що хлопець був зарахований на факультет протиповітряної оборони Сухопутних військ у серпні 2017 року.

Ввечері 13 грудня 2017 року обвинувачений, перебуваючи на вулиці Сумській, 42, побачив вивіску «Швидкі гроші», де здійснює підприємницьку діяльність ТОВ «Споживчий центр». Він зайшов у приміщення, діставши револьвер «ЛАТЭК Safari РФ-461», який носив у рюкзаку. Зловмисник направив зброю на керівника відділення та почав вимагати видати йому гроші, що були у сейфі.

Жінка віддала нападнику 24,5 тис. грн, після чого останній втік.

Крім того, злодій скоїв ще один напад на це ж відділення і вранці 3 липня 2018 року. За вже відпрацьованою схемою йому вдалося отримати 21,3 тис. грн.

На суді курсант провину визнав.

Вивчаючи особу підсудного, суд встановив, що він зарекомендував себе дисциплінованим військовослужбовцем, до навчання ставився сумлінно, брав участь у заходах із забезпечення національної безпеки і оборони на території селища Успенівка Донецької області.

Суд визнав хлопця винним у скоєнні злочину за ч. 3 ст. 187 Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді позбавлення волі на чотири роки з конфіскацією майна. Також він має компенсувати завдані збитки ТОВ «Споживчий центр».

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X