У Харкові кинули за ґрати підлітка, який на авто «полював» на жінок

У Харкові засудили неповнолітнього рецидивіста, який нападав та грабував жінок на зупинках громадського транспорту

Повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області.

За даними прокуратури, Харківський районний суд області визнав винним 17-річного раніше судимого за корисливі злочини мешканця району у вчиненні низки грабежів та розбоїв (ч. 2 ст. 186, ч. 2 ст. 187 КК України).

За словами керівника місцевої прокуратури Андрія Яковлева, неповнолітньому зловмиснику суд з урахуванням попередньо невідбутих покарань виніс вирок – вісім років позбавлення волі.

«У суді доведено 16 епізодів злочинів, скоєних у Харківському та Зміївському районах області протягом 2016 — 2017 років. Вранці зловмисник разом зі своїм спільником приїжджав на червоних «Жигулях» на зупинки громадського транспорту. Коли бачили, що там стояла одна жінка і навколо нікого не було — неповнолітній виходив з авто, підбігав до жертви та виривав з її рук сумочку. Тим часом спільник чекав у машині. Коли молодик зі здобиччю повертався в автомобіль — зловмисники тікали», — розповів Яковлев

Крім того, неповнолітній скоїв два розбійні напади на жінок. Один з них трапився у селі Таранівка. Перед тим, як вихопити з рук 48-річної жінки сумочку, молодик вдарив її в обличчя ногою. Другий — в смт Високий. Там неповнолітній, щоб забрати особисті речі 44-річної жінки, підійшов до неї ззаду та штовхнув її рукою у потилицю.

27-річного спільника суд визнав винним у скоєнні грабежів (ч. 2 ст. 186 КК України) та покарав його п’ятьма роками за гратами.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X