У Харкові комп’ютерний майстер привласнив 5 тис. доларів, які заробили блогери-початківці

Слідство вважає, що чоловік прив’язав відеоканал до свого електронного гаманця, привласнивши таким чином гроші від перегляду чужих роликів

Про це йдеться в ухвалі Ленінського районного суду Харкова від 23 червня, передає Depo.Харків.

Згідно з матеріалами справи, до суду звернувся слідчий Холодногірського відділу поліції з клопотанням про арешт майна підозрюваного у справі про несанкціоновані дії з інформацією, що оброблюється в комп’ютерах.

Як вбачається з матеріалів клопотання, харків’янина підозрюють у тому, що він шляхом прикріплення свого електронного гаманця з 2013 року по березень 2018 року вкрав у потерпілого близько 5 тис. доларів США.

Встановлено, що з 2009 року потерпілий разом із дружиною публікували у YouTube самостійно зняті ролики. Канал був прив’язаний до електронної пошти і вони отримували повідомлення про перерахунок грошей за перегляд реклами, але вважали повідомлення спамом та не звертали на них увагу.

На початку 2012 року потерпілий познайомився з підозрюваним. Останній виконував профілактичні роботи з обслуговування комп’ютера — оновлював систему, замінював плати та робив діагностику. У 2013 році у зв’язку з необхідністю провести вебінари підозрюваний запропонував потерпілому оновити його відеоканал, для чого отримав всі паролі доступу до поштової скриньки та каналу. Підозрюваний оновив головну сторінку та прив’язав канал до нової поштової адреси.

У квітні 2016 року чоловіки спілкуватися перестали. З того часу дружина потерпілого періодично публікувала свої ролики, а у лютому 2018 року подружжя дізналося від знайомих, що мало отримувати гроші за перегляди відео.

Суд, вивчивши матеріали справи, задовольнив клопотання слідчого та наклав на майно підозрюваного тимчасовий арешт.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X