У Харкові куратор путінських агентів отримав 12 років в’язниці

Орджонікідзевський районний суд Харкова визнав винним 84-річного Мехті Логунова та призначив йому 12 років позбавлення волі

Про це 30 липня на своїй сторінці в Facebook повідомив також раніше засуджений за масові заворушення активний учасник Антимайдану у Харкові Спартак Головачев.

«Сьогодні в суді 84-річного Мехті Логунова засудили на 12 років в’язниці», — сказано в повідомленні.

У вересні 2017 року співробітники контррозвідки СБУ спільно з Управлінням спецслужби у Харківській області припинили на території регіону діяльність агентурної мережі російської військової розвідки, яку очолював Логунов.

У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада), оперативники спецслужби встановили, що мешканець Харківщини за завданням російських кураторів створив агентурну мережу з 18 чоловік. До її складу входила агентурно-бойова група та інформатори. Куратор групи перебував у російському Бєлгороді. Співробітники спецслужби зафіксували неодноразові «візити» ватажка групи на Росію для отримання завдань.

Під час обшуків у зловмисника знайшли комп’ютерну техніку та мобільні телефони, 14 носіїв інформації, у тому числі з відомостями з грифом обмеження доступу, адреси електронних скриньок з паролями та паролі кодування даних для зв’язку з розвідкою РФ.

У інших учасників агентурної мережі виявили зброю та боєприпаси.

Правоохоронці затримали організатора мережі після отримання таємних даних стосовно військових розробок у рамках державного оборонного замовлення.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X