У Харкові курсантів інституту танкових військ вигнали прибирати вулиці замість комунальників

У Харкові курсанти другого курсу факультету «Озброєння і військової техніки» Військового інституту танкових військ за наказом керівництва ВНЗ прибирають вулиці.

Про це повідомляє «Антикорупційний блок учасників АТО» на своїй сторінці у соцмережі, передає Depo.Харків.

За даними організації, 2 листопада курсантів другого курсу факультету «Озброєння і військової техніки» Військового інституту танкових військ змусили прибирати вулиці замість комунальників.

«Ми проїжджали повз Нетеченську набережну і побачили молодих хлопців та дівчат, які підмітали листя в парку. Ми поцікавилися, що це за дружинники, які допомагають комунальним підприємствам КВБО та «Харківблагоустрій». Виявилося, що це — студенти місцевого торговельно-економічного коледжу і курсанти інституту танкових військ. Як нам розповіли курсанти, вони працюють в навчальний час за вказівкою заступника начальника інституту з тилу полковника Анатолія Зимницького», — сказано у повідомленні.

Активісти організації прибули за роз’ясненням ситуації до начальника інституту Олександра Серпухова, але на робочому місці його не було.

«Заступника начальника також не було на роботі, як й інших відповідальних керівників. Після 40 хвилин безрезультатного очікування ми вирушили до військової прокуратури, де подали заяву про цей ганебний факт, який не лише суперечить закону, а й підриває авторитет українського війська в очах самих курсантів», — підсумували в організації.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X