У Харкові курсант університету Ярослава Мудрого через стипендію у 208 грн попросився на гауптвахту

Харківський суд визнав курсанта винним у вживанні алкоголю на службі в умовах особливого періоду

Про це йдеться в постанові Дзержинського районного суду Харкова від 15 лютого.

Суд розглянув адміністративний протокол за ч. 3 ст. 172-20 КУпАП (вживання військовослужбовцем алкоголю в особливий період або повторно протягом року). Матеріал був складений на курсанта військово-юридичному факультеті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Згідно матеріалів справи, у ніч із 9 на 10 лютого на території факультету на вулиці Динамівська, 4 курсант разом із ще одним курсантом і двома командирами груп розпивали алкоголь. Їх виявив черговий підполковник, викладач кафедри військового управління та права.

Правопорушник у судовому засіданні підтвердив обставини викладені в протоколі про військове адміністративне правопорушення, вину визнав в повному обсязі, в скоєному розкаявся.

Під час засідання суд встановив, що курсант не має фінансової можливості сплатити штраф, оскільки його дохід складає 208 грн стипендії на місяць. Тому правопорушник просив суд призначити йому стягнення у вигляді арешту з утриманням на гауптвахті.

Суд визнав курсанта Юридичної академії винним у скоєнні правопорушення та наклав на нього стягнення у виді арешту з утриманням на гауптвахті строком на сім діб.

Довідка. Військово-юридичний факультет Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого здійснює підготовку кадрів для військової прокуратури, Міністерства оборони України, Військової служби правопорядку у Збройних силах України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Управління Державної охорони України, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії України.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X