У Харкові «льотний» виш відправив у військо близько 100 молодших лейтенантів

У Харківському національному університеті Повітряних Сил імені І. Кожедуба близько 100 військовослужбовців успішно пройшли підготовку та здобули нових знань.

Як повідомили Depo.Харків у харківському Регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України, половина випускників є офіцерами, яких восени цього року військкомати призвали із запасу.

В університеті на курсах перепідготовки та підвищення кваліфікації цих новобранців, які раніше мали лише досвід навчання на військових кафедрах, забезпечили польовою формою. Приблизно 30% із них вивчали специфіку роботи фахівців інженерно-авіаційного профілю, решта – вчилися діям офіцерів радіотехнічних військ, а також фахівців підрозділів протиповітряної оброни.

Випускники інших курсів — сержантського складу з вищою освітою — прибули до Харкова із бойових військових частин у погонах молодших командирів і з досвідом служби. Ця група армійців здобула необхідних військових навичок та лідерських якостей, що дозволило їм по завершенню навчання в ХНУПС отримати військове звання «молодший лейтенант».

За словами командування університету десятки кращих викладачів залучалися до роботи зі слухачами обох курсів, а практичні заняття поводилися у частинах Харківського та Чугуївського гарнізонів. При цьому приблизно 20% слухачів курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації планують залишитися в лавах Українського війська по завершенню строку своєї служби за призовом.

Під час церемонії завершення навчання ТВО начальника університету військовий льотчик першого класу полковник Микола Коваленко побажав випускникам службових висот, надійних друзів та всіляких гараздів, а військовим викладачам подякував за професійну роботу.

Випускники спеціальних курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації ХНУПС отримали відповідні свідоцтва і приписи до військових частин Повітряних Сил, Військово-Морських Сил, Сухопутних військ Збройних Сил України. Молодші лейтенанти повернулися до своїх бойових колективів, щоб прийняти нові офіцерські посади.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X