У Харкові навчання пройшли 140 військових лікарів, — Міноборони

У Харкові близько 140 випускників кафедри медицини катастроф та військової медицини медичного університету пройшли військово-навчальні збори

Як повідомили   у Регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України, також на заняттях були присутні ще понад 80 курсантів Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

«Наші вихованці на практиці відпрацювали складні завдання щодо евакуації пораненого в ході бою, порядку лікування у польовому госпіталі, ознайомилися із умовами служби та побуту військовослужбовців тощо. Тобто все те, що хлопці та дівчата протягом декількох років вивчали теоретично, вони закріпили на практиці», — зазначив начальник кафедри медицини катастроф та військової медицини ХНМУ Сергій Демяник.

За словами офіцерів-викладачів, найбільше випускників військової кафедри цікавили організаційні моменти роботи лікаря на полі бою та власний досвід діючих лікарів у погонах щодо надання медичної допомоги на Українському Донбасі.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X