У Харкові незаконно закривали справи проти посадовців, — Луценко

У Харкові незаконно закривали кримінальні провадження за фактами розтрати бюджетних коштів

Юрій Луценко зазначив, що Слобідський відділ поліції, не провівши належного досудового розслідування, закрив кримінальне провадження за фактом зловживання службовими становищами посадовцями КП «Тролейбусне депо №2» під час укладання договору на придбання шин на суму 2 млн грн.

«Для Харкова не гроші, 2 мільйона. Закрито, — сказав Луценко. — Незаконне рішення про закриття, яке ухвалено ще п’ять місяців тому, скасовано Харківською міською прокуратурою №5 лише під час перевірки ГПУ».

Також, за даними генпрокурора, Слобідський відділ поліції безпідставно закрив провадження, зареєстроване за заявою народного депутат України за фактом зловживання службовим становищем посадовцем КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» під час проведення тендеру та укладання договору з ТОВ «Харків Екоресурс».

«18,5 млн грн збитки комунального підприємства. Закрито. Не гроші», — заявив Луценко.

Він зазначив, що постанова про закриття провадження була скасована також після перевірки комісією ГПУ.

Також, за словами Луценка, після 10 місяців неефективного розслідування Холодногірський відділо поліції незаконно закрив провадження за фактом розтрати 1 мільйона гривень державних коштів посадовими особами Харківського експериментального протезно-ортопедичного підприємства

«Знову ж таки, тільки після приїзду ГПУ скасували (постанову – Ред.)», — зазначив Луценко.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X