У Харкові оскандалилися авіавиробники: СБУ викрила спробу продажу деталей у Казахстан

Харківський суд дозволив слідчому переглянути митні документи харківського авіазаводу, який проводив регламентні роботи Ан-72П для Казахстану

Про це йдеться в ухвалі Київського райсуду Харкова від 1 лютого.

Суд розглянув у відкритому засідання клопотання слідчого Управління СБ України в Харківській області про надання дозволу на тимчасовий доступ до речей і документів в рамках розслідування провадження за ч. 1 ст. 333 ККУ (порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів).

Слідчий просив надати доступ до документів Харківської митниці – протоколу порушення митних правил, митної декларації та доданих документів Харківського державного авіаційного виробничого підприємства (ХДАВП).

На обґрунтування клопотання сторона обвинувачення зазначає, що посадові особи ХДАВП на підставі договору з в/ч 2177 Прикордонної служби Комітету національної безпеки Республіки Казахстан виконали регламентні роботи літаку серії Ан-72П.

Окрім проведених ремонтних робіт вказаного літака, посадові особи ХДАВП, не відображаючи у митній декларації та без відповідних дозвільних документів Держслужби експортного контролю, намагалися переправити через митний кордон України авіаційні шини 1050х390 модель 2А для літака Ан-72П (4 штуки), авіаційні шини 720х310 модель 5А для літака Ан-72П (2 штуки), пульт керування льотчиків ПУЛ-178-01 (1 штука), прилад ЭБН-Тб (1 шт.), які знаходилися на борту літака, де проводилися відповідні роботи.

Згідно висновку спеціалістів вказані авіаційні шини та прилади використовуються на військових літаках серії Ан-72, Ан-72П, Су-27, МиГ-29, військових гелікоптерах Ми-6, а також за своїм найменуванням та технічними характеристиками мають підлягати експортному контролю. Документів на вказану продукцію для декларування на кордоні не надавалися.

Вивчивши матеріали справи, суд ухвалив задовольнити клопотання слідчого та дозволити йому отримати доступ до затребуваних документів митниці.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X