У Харкові охоронець елітного ЖК заявляє, що його побили працівники міськради Кернеса, — ЗМІ

Харків’янин Григорій Тищенко заявляє про те, що його побили працівники харківського муніципалітету

За відомостями видання, подія сталася на парковці житлового комплексу по вулиці Гольдбергівській, 9 у Харкові у четвер, 12 липня.

Уночі під час розмови 72-річного охоронця комплексу Григорія Тищенка з мешканкою житлового комплексу Вікторією Грецькою-Миргородською (вона працює в Управлінні інвестиційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міськради) стався конфлікт. У виданні зазначають, що жінка «на виконання посадових інструкцій охоронця відреагувала занадто гостро» та вдарила охоронця в обличчя, внаслідок чого в нього погнувся зубний протез. Після цього жінка заявила, що покличе свого чоловіка, який «розбереться» з охоронцем.

«Сиджу, працюю. Три монітора в мене. Потім краєм ока побачив, що зайшов чоловік високий, міцний. Хвилини дві мовчання. Проходять люди, хтось щось залишає, передає. Потім ззаду два удари, я нічого не пам’ятаю. Очі відкрив — я на підлозі. Видно, втратив свідомість. Знову відкрив очі — я вже сиджу на стільці. Відчуваю, що обличчя запливає, груди болять. Виявляється, коли чоловік мене збив, Миргородська ще й по грудях потопталися», — цитує видання Тищенка.

Пенсіонер дотягнувся рукою до столу і зміг натиснути на «тривожну кнопку». Після приїзду поліції, його доставили в 4-ї лікарні швидкої та невідкладної допомоги.

Водночас представниця харківської волонтерської організації «Справедливий суд» Ольга Белецька у «Фейсбук» зауважила, що постраждалий є також представником «Справедливого суду». Чоловік отримав численні забої та перелам ребер. Тищенко пройшов медичне завірення побоїв, перебуває у лікарні швидкої та невідкладної допомоги.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X