У Харкові покарали перекладача, який намагався продати науковий звіт китайській корпорації

Чоловік отримав документ від науково-виробничого підприємства, але вирішив продати його китайській корпорації

Про це йдеться у вироку Московського районного суду від 6 липня.

За даними суду, обвинувачений у кінці 2017 року працевлаштувався перекладачем на науково-виробничому підприємстві «Хартрон-Аркос ЛТД» та мав перекласти документацію, а саме науково-дослідний звіт, з російської на англійську мову.

Після укладання договору про роботу, чоловік дізнався, що підприємство співпрацює з Китайською промисловою корпорацією «Велика Стіна», після чого знайшов у електронну скриньку цієї фірми та повідомив, що має у своєму розпорядженні звіт з відповідною назвою, який готовий передати їм за грошову винагороду. За деякий час підприємство погодилося.

Документ чоловік хотів передати міжнародною поштою. Однак довести свій намір до кінця не зміг, бо був затриманий.

За даними експертів, вказана документація є товаром подвійного призначення, а значить на її передачу потрібен спеціальний дозвіл.

Під час досудового розслідування між прокурором та підозрюваним була укладена угода про визнання винуватості.

Суд угоду затвердив та визнав чоловіка винним у скоєнні злочину за ч.2 ст.15, ч.1 ст.333 Кримінального кодексу України, призначивши покарання у вигляді штрафу у розмірі 2,5 тис. грн без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

Довідка … Науково-виробниче підприємство «Хартрон» — український холдинг по розробці, виробництву і експлуатації автоматичних систем управління ракетно-космічної техніки. Входить до переліку підприємств, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки України.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X