У Харкові поліція ловила озброєних злочинців та визволяла заручників

Харківські правоохоронці провели тактико-спеціальні навчання з затримання озброєних злочинців та визволення заручників

Як повідомили  у відділі комунікації ГУ НП України в Харківській області, за легендою, правоохоронці отримали повідомлення про скоєння розбійного нападу на автозаправну станцію на проспекті Олександровському. Двоє невідомих зі зброєю напали на персонал, заволоділи грошима та поїхали на автомобілі ВАЗ в сторону проспекту Гагаріна.

За деякий час автомобіль із «злочинцями» заблокували співробітники патрульної поліції, однак завдання ускладнилося «захопленням в заручники» перехожого, який перебував неподалік від місця події. «Зловмисники» висунули вимоги – можливість безперешкодно покинути територію області та викуп за заручника у сумі 100 тисяч доларів.

Поліцейські ввели в дію другий оперативний план і під час операції один зі «злочинців» був затриманий, а «заручник» звільнений. Другому «зловмиснику» вдалося втекти та заблокуватися у нежитловому приміщенні, де на той час була жінка.

Під час переговорів поліцейські встановили, що він має при собі вибуховий пристрій та у випадку штурму приведе його в дію. З урахуванням цієї обставини в дію ввели третю учбову операцію. Для затримання озброєного чоловіка та звільнення заручника задіяли працівників спецпідрозділу КОРД.

Після знешкодження «злочинців» місце події відпрацювала слідчо-оперативна група.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X