У Харкові посадовець преміював сина: НАЗК направило до суду 38 протоколів

НАЗК направило до суду 38 протоколів стосовно директора харківського комунального підприємства за встановлення премій в умовах конфлікту інтересів

Повідомили у прес-службі Національного агентства з питань запобігання корупції.

За даними прес-служби, НАЗК ухвалило рішення про направлення до суду 38 протоколів про адміністративні правопорушення у зв’язку з недотриманням вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів при встановленні премій. Протоколи складено стосовно директора комунального підприємства Харківської районної ради «Комуненерго» Олега Левченкова.

Посадовець, не повідомивши у встановленому законом порядку районну раду про наявність у нього конфлікту інтересів, протягом 2016-2018 років видавав накази про встановлення премій працівникам підприємства, якими преміював і свого сина.

У НАЗК нагадали, що відповідальність за такі правопорушення передбачена ч. 1 та 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім того, щодо вказаних порушень у діяльності директора комунального підприємства внесено припис голові районної ради Максиму Литвиненку.

Національне агентство вимагає вжити заходів щодо врегулювання потенційного конфлікту інтересів, провести службове розслідування та розглянути питання щодо притягнення винної особи до встановленої законом відповідальності.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X