У Харкові посадовець Східного теруправління НГУ створив загрози витоку секретної інформації

Харківський суд розглянув адміністративний протокол про неналежну охорону державної таємниці службовцями Національної гвардії України

Суд розглянув адміністративний протокол за ч. 1 ст. 212-2 КУпАП (порушення законодавства про охорону державної таємниці), складений на начальника режимно-секретного відділу в/ч 2240 Національної гвардії України.

Згідно матеріалів справи, 22 червня під час проведення тематичної перевірки у Східному територіальному управлінні Національної гвардії України (військова частина 2240) на вулиці Академіка Проскури, 1-а в Харкові СБУ встановила, що посадовець не вжив заходів щодо забезпечення охорони державної таємниці та контролю за її охороною, внаслідок чого «в Управлінні створено загрози витоку секретної інформації, що створюють загрози національній безпеці».

У рішенні суду зазначено, що порушення пов’язані насамперед з неналежним веденням документів. Однак під час перевірки правил експлуатації атестованих автоматизованих систем встановлено факти використання не передбачених документацією технічних засобів та програмного забезпечення, що створює загрозу витоку секретної інформації технічними каналами.

У судовому засіданні гвардієць заявив клопотання про закриття провадження у справі у зв’язку з закінченням строку притягнення його до адміністративної відповідальності.

Вивчивши матеріали у справі, суд постановив провадження у справі закрити у зв’язку з закінченням строку накладення адміністративного стягнення.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X