У Харкові правоохоронці розслідують «розпил» на реконструкції мереж освітлення

Харківські правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом розкрадання бюджетних коштів під час реконструкції мереж зовнішнього освітлення

Повідомили у «Харківському антикорупційному центрі» з посиланням на ухвалу Московського районного суду Харкова.

За даними активістів, мова йде про угоду між Департаментом комунального господарства Харківської міськради і ТОВ «Енерго Х» щодо реконструкції мереж зовнішнього освітлення вулиць Самсонівської, Маршала Батицького, провулків Рубіжанського, Матеріалістичного і т. д.

Слідчі вважають, що ціни на матеріали та обладнання були завищені.

З універсальної біржи «Україна», на запит прокуратури, одержано інформацію щодо середньої ринкової вартості деяких матеріалів, які використовувались під час проведення робіт з реконструкції мереж.

Так, опори залізобетоні СВ-105 коштували 2 601 грн за штуку, відповідно до даних біржи, середня ринкова ціна складала 2 050 грн за одиницю. Закуплено було 36 опор.

Світильник консольний ЖКУ 100 Вт коштував 2 080,39 грн за шт, а відповідно до даних біржі, середня ринкова вартість аналогічного світильника складає 743,67 грн/шт. Закуплено 62 світильники.

Слідство триває.

Засновниками ТОВ «Енерго Х» є Юрій Селезньов та Євгеній Роман.

У 2017-2018 роках між Департаментом комунального господарства Харківської міськради та ТОВ «Енерго Х» було укладено 35 договорів на загальну суму 36,54 млн грн.

 

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X