У Харкові призначили суд у справі «посадовця МЗС ДНР», який займався підпалами банкоматів

Московський райсуд Харкова в понеділок спробує провести підготовче засідання у справі харківського сепаратиста Костянтина Долгова

Про це повідомили   у прес-службі прокуратури Харківської області.

Долгова підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень за ч. 1 ст. 110, ч. 1 ст. 263, ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 194 КК України.

Зокрема, під час мітингу з проросійським гаслом «В поддержку Юго-Востока України», який проходив на Суворовській площі в Москві, він публічно закликав до зміни меж території України на порушення порядку, встановленого Конституцією України. Крім цього, Долгова підозрюють в організації та фінансуванні пошкодження банкоматів «Приватбанку» на Харківщині.

Заочне досудове розслідування щодо Долгова завершене 10 березня 2017 року, обвинувальний акт направлений до Московського райсуду Харкова. Наступне судове засідання призначено на 15:00 понеділка, 26 лютого.

«На даний час у зв’язку не явкою в судові засідання сторони захисту навіть не проведено підготовче судове засідання. Судові засідання призначаються один раз на місяць, у зв’язку із зайнятістю судді в інших кримінальних процесах. Зібрана доказова база, на думку сторони обвинувачення, стосовно протиправної діяльності Долгова дозволить у 2018 році Московському районному суду Харкова винести законний обвинувальний вирок», — підсумували у прокуратурі.

Довідка. Костянтин Долгов був одним з ініціаторів проросійських акцій у Харкові навесні 2014 року.

Долгова затримали правоохоронні органи України у квітні 2014 року у зв’язку з сепаратистським заворушенням у Харкові. Однак вже 8 травня він вийшов на свободу після того, як суд скоротив суму застави, необхідну для звільнення. Заставу 365,4 тис. грн вніс екс-депутат Верховної Ради України Олег Царьов. Після звільнення харківський сепаратист спокійно поїхав до Криму, а звідти — до Москви.

У жовтні 2015 року Долгов похвалився призначенням на посаду «офіційного представника МЗС ДНР».

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X