У Харкові прооперували підлітка, у якого в руках розірвався боєприпаc

У Харкові прооперували 16-річного підлітка з Донецької області, у якого в руках детонував боєприпас

Як повідомили   у відділі комунікації ГУ НП України в Донецькій області, 1 липня до Костянтинівського відділення поліції надійшло повідомлення від працівників місцевої лікарні про те, що до них достаивли 16-річного хлопця, який постраждав від вибуху невідомого предмету.

Попередньо встановлено, що хлопець знайшов боєприпаси та забрав їх з собою. Коли спробував розібрати, один з них детонував у нього в руках.

У потерпілого діагностували травматичну ампутацію лівої кисті, осколкові поранення грудної клітини та ока.

Було відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.15, ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України з позначкою «Нещасний випадок».

Однак ввечері 2 липня хлопця перевели до Харківської обласної дитячої лікарні №1, де його прооперували, повідомляє «UA:Харків«.

За словами завідувачки дитячим офтальмологічним відділенням лікарні Алли Савельєвої, у Костянтинівській райлікарні хлопцю ампутували ліву кисть руки та витягли осколки з тіла.

У Харкові бригада хірургів, травматологів, анестезіологів та офтальмологів оглянула дитину та вирішила негайно оперувати. Скільки часу хлопець буде в лікарні, Савельєва сказати не може, — це залежатиме від того, як травма буде загоюватись.

 

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X