У Харкові підприємець незаконно привласнив державні приміщення вартістю понад 22 млн грн

У Харкові суд повернув державі нерухомість, в якій підприємець організував виробничі приміщення

Як повідомили у прес-службі прокуратури в Харківській області, Харківська місцева прокуратура №5 забезпечила реальне виконання рішення суду про визнання за Міністерством інфраструктури України права власності на нежитлові приміщення площею понад 2 тис. кв. м. та повернення їх державі.

За відомостями першого заступника керівника місцевої прокуратури Андрія Кравченко, на сьогодні ринкова вартість зазначеної нерухомості, розташованої в промзоні Основ’янського району Харкова, становить 22,27 млн грн.

Виробничі приміщення державного підприємства у 2009 році, за відсутності згоди міністерства, незаконно вибули з власності держави. Недобросовісний орендар через суд оформив на себе право власності на них і продав третім особам.

У зв’язку з цим прокурор звернувся до суду й в апеляційній інстанції домігся визнати договір купівлі-продажу недійсним.

Незважаючи на те, що суд встановив факт належності цього майна до державної форми власності, приміщення продовжувало перебувати у розпорядженні приватного підприємства. У будівлі функціонували виробничі цехи. Тому у березні поточного року прокуратура подала позов до господарського суду області з вимогою визнати право власності за Міністерством інфраструктури України. Суди першої та апеляційної інстанцій підтримали позицію прокуратури.

Наразі право власності за спірним майном зареєстровано за державою.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X