У Харкові рятують здоров’я бійця з передової: Потрібна допомога

До Харкова продовжують доставлять поранених і хворих військовослужбовців із передової

Як передає Depo.Харків, про це повідомляють волонтери громадської організації «Сестра милосердя АТО/Харків», котрі опікують пораненими і хворими бійцям у харківському Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону.

«Всього треба зібрати 59800 грн. 00 коп. Допомога! В інституті ім. Сітенка потребує операції учасник АТО Потапенко, який отримав важку травму під час захисту нашої України. Діагноз Гемангіома з вогнищами трансформації в високо дефіренційфовану гемангіоендетеліому тіла Th12 хребця та остистого відростку Th11 хребця, лікованого оперативнино — видалення гемангіоми тіла Th12 резекція особистогог відростку Th11. Хронічна вертеброгенна люмбалгія у фазі нестійкої ремісії», — йдеться в повідомленні.

Волонтери наголошують, що військовослужбовець потребує спинальної імплантації. Вартість самих імплантатів – 39,8 тис. грн.

«Операцію зроблять безкоштовно, треба купити імпланти та матеріали для операції та реабіліатції після операції. Приблизна вартість 20 тис. грн. (точну вартість будемо знати тільки під час операції)», — наголошують волонтери.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X