У Харкові стратегічний завод віддав 5 млн євро партнеру депутата Кернеса

ДП «Завод «Електроважмаш» уклало угоду з компанією «Schokros Import & Export und Speditions GmbH» (Німеччина) про закупівлю підшипників на 4,96 млн євро або 152,50 млн грн

Згідно з угодою, до 2020 року повинні поставити 10 750 підшипників.

Замовник не оприлюднив ціни у звіті про укладення договору.

За даними з відкритих джерел, виробником цих підшипників є компанія «Kugel- und Rollenlagerwerk Leipzig GmbH» (Німеччина).

У січні «Елетроважмаш» ввозив підшипники від німецького виробника «Kugel- und Rollenlagerwerk Leipzig GmbH» по 17 869 грн/шт. Німецька фірма «Schokros Import & Export und Spedition» зареєстрована в Берліні. Вона має спільний номер телефону із бухгалтерською компанією «Global Investment- und Logistik».

За даними сайту «Moneyhouse Deutschland», із січня 2016 року компанію «Schokros Import & Export und Spedition» очолює Андрій Слюсарев із Берліну. До нього менеджерами були харків’янка Ольга Татарос, Олександр Хорс із Берліну та Олег Жировецький.

Слюсарев є менеджером згаданої «Global Investment- und Logistik» разом із харків’янином Ігорем Аріхом – депутатом Харківської міськради від партії «Відродження».

Із січня 2015 року «Електроважмаш» без торгів замовив фірмі «Schokros Import & Export und Spedition» підшипників і приладів на 8,66 млн євро. Крім того, у 2011-2012 роках вона виграла двічі виграла відкриті торги цього заводу на поставку підшипників на суму 3,22 млн євро. Таким чином, загалом вона отримала від нього замовлень на 11,88 млн грн.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X