У Харкові судді цивільної спеціалізації відмовилися розглядати справу Штепи

Апеляційний суд Харківської області вирішуватиме долю кримінального провадження екс-мера Слов’янська Нелі Штепи

Про це повідомили Depo.Харків у Жовтневому райсуді Харкова.

За відомостями суду, 1 березня 2018 року «у виключному випадку, з урахуванням необхідності оперативно вирішити питання щодо перерозподілу кримінальної справи» за обвинуваченням Штепи в посяганні на територіальну цілісність України (ст. 110 КК України) відбулися збори суддів.

На порядку денному зборів було вирішення питання проведення повторного автоматичного розподілу кримінальної справи між всіма суддями Жовтневого районного суду Харкова без урахування спеціалізації суддів через неможливість повторного авторозподілу між суддями кримінальної спеціалізації, щоб забезпечити розгляд у Жовтневому районному судді Харкова.

Судді, заслухавши інформацію головуючого, вирішили «не порушувати принцип спеціалізації з розгляду справ, який діє в Жовтневому районному суді м. Харкова з 01.06.2010 для автоматизованого визначення головуючого судді у розгляді кримінальної справи №646/12397/14-к провадження № 1кп/639/233/18 за обвинуваченням Штепи Н.І. у вчиненні злочинів, передбачених ч.3 ст.110, ч.1 ст.258-3 КК України».

Вищевказану кримінальну справу за поданням голови суду 2 березня передано до апеляційного суду Харківської області для вирішення питання про передачу до іншого суду.

Як повідомляв Depo.Харків, Жовтневий райсуд Харкова задовольнив відвід двох суддів колегії, яка слухає справу колишнього мера Слов’янська Нелі Штепи. У справі екс-мера змінилася дев’ята колегія суддів.

Довідка Depo.Харків. Екс-мера Слов’янська Донецької області Нелю Штепу обвинувачують у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, що спричинило загибель людей) і ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи організації) Кримінального кодексу України.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X