У Харкові судитимуть бізнесмена за трагічну смерть 17-річної дівчини

Прокуратура направила до Московського районного суду Харкова обвинувальний акт стосовно підприємця, який допустив загибель 17-річної дівчини-оператора батуту

Як повідомили   у прес-службі прокуратури Харківської області, підприємця звинувачують у скоєнні злочину за ч. 2 ст. 272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт на виробництві з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людей).

За даними начальника відділу прокуратури області Максима Блохіна, під час досудового розслідування вдалося зібрати беззаперечні докази грубого порушення вимог трудового законодавства 30-річним підприємцем, який взяв на роботу неповнолітню харків’янку працювати оператором батутного комплексу з несправним електродвигуном.

«Встановлено, що приєднаний до батуту електродвигун знаходився у критичному стані і не відповідав нормам безпеки, а тому його не можна було запускати в роботу», — розповів Блохін.

Більше того, у підприємця не було відповідних дозволів на підключення двигуна до електромережі. Крім того, роботодавець не оформив належним чином трудові відносини з неповнолітньою. Обмежився лише усною домовленістю з дівчиною.

Максимальна санкція статті передбачає вісім років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади та займатися певною діяльністю до трьох років.

Як повідомлялось трагедія трапилася 30 липня 2017 року у Московському районі Харкова на вулиці Бучми. Неповнолітня дівчина, яка обслуговувала дитячий надувний батут, після контакту з електродвигуном померла на місці.

 

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X