У Харкові суд не повернув на роботу чиновницю, чия байдужість призвела до смерті дитини

Директорка центру соцслужб, яку підозрюють у недбалості, що призвела до загибелі трирічного хлопчика, усунена від посади до 9 грудня

Повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області.

За даними відомства, чиновниця усунена від посади до 9 грудня. Наступне судове засідання у справі призначене на 26 жовтня.

На засіданні мають оголосити обвинувальний акт.

Досудовим розслідуванням встановлено, що на початку вересня 2017 року до центру звернувся громадянин із заявою щодо вилучення з родини його сестри двох малолітніх дітей шести та трьох років. Чоловік розповів, що батько родини систематично б’є дітей.

Однак, за даними слідства, перевірку директор центру організувала лише «на папері». Фактично будинок проблемної родини фахівці не відвідували. При цьому документи щодо перевірки склали формально – зі слів матері малюків, яка інформацію про насилля в сім’ї заперечила.

А вже наприкінці того ж місяця трирічного хлопчика з цієї родини «швидка» доправила до лікарні, де від чисельних травм та фізичного виснаження дитина померла.

За вироком Жовтневого районного суду батькові закатованого хлопчика призначили покарання у вигляді 10 років позбавлення волі (максимально можливе відповідно до санкції статей). Матір засудили до восьми років за ґратами.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X