У Харкові суд оголосив у розшук соратника Кернеса, який шпигував для ФСБ

У Харкові суд оголосив у розшук голову Холодногірської районної адміністрації Максима Мусєєва, якого підозрюють у державній зраді

Згідно з документом, досудовим розслідуванням встановлено, що Мусєєв в період з 26 серпня по 12 вересня 2018 року, перебуваючи за межами України, діючи на шкоду державній безпеці, використовуючи заздалегідь обумовлені засоби зв’язку для передачі інформації, надав представникам Росії допомогу у проведенні підривної діяльності проти України шляхом розміщення на електронному ресурсі файлу зі службовою інформацією Міноборони.

Встановлено, що 26 серпня Мусєєв покину територію України та не повернувся. 28 вересня він був викликаний слідчим для повідомлення про підозру у скоєнні злочину за ч. 1 ст.111 Кримінального кодексу України, однак у зазначений час не з’явився та причин цього не повідомив. 2 жовтня повідомлення про виклик до слідчого вручили адвокатам Мусєєва, однак він не з’явився і цього разу.

У зв’язку із цим суд оголосив Мусєєва у розшук на території України та у міжнародний розшук.

Крім того, слідчий суддя вважає доведеним існування ризиків того, що Мусєєв може переховуватися від органів досудового розслідування, знищити або спотворити докази, вчинити інше кримінальне правопорушення, у зв’язку із чим суд дозволив слідчому затримати Мусєєва з метою приводу до Київського районного суду для участі у розгляді клопотання про обрання йому запобіжного заходу.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X