У Харкові суд розглядає позов до «Жилкомсервісу»: На кону десятки мільярдів гривень

Харківський суд розглядає позов до комунального підприємства «Жилкомсервіс»

Про це кореспондентові   повідомив ініціатор позову, громадський діяч, депутат Харківської міськради 6 скликання Дмитро Маринін.

Він зазначив, що влітку 2018 року за місцем реєстрації КП «Жилкомсервіс, до Жовтневого райсуду Харкова, подав позов до цього підприємства з вимогою «визнати діяльність підприємства агресивною» та заключити з кожним користувачем послуг індивідуальної угоди на надання послуг із обслуговування житлово-комунального господарства.

Маринін наголосив, що після кількох засідань у справі представники КП «Жилкомсервіс» надали документи, що ще 2007 року (мером міста був Михайло Добкін, секретарем міськради – Геннадій Кернес) виконком Харківської міської ради ухвалив рішення про передачу в комунальну власність міста багатоквартирних будинків.

Активіст зауважив, що після цього він клопотав про доручення до процесу третьої сторони – виконкому Харківської міськради та Управління комунального господарства мерії.

«Ми хочемо їх покликати та почути від них, як вони відібрали у харків’ян майно та зробили його комунальним», — сказав Маринін, зазначивши, що навіть у будинках, де приватизовані всі квартири, комунікації, конструктиви будинку та прибудинкова територія залишаються комунальними.

Ініціатор позову зазначив, що на останнє засідання виконком і Управління комунального господарства не з’явилися, тому було ухвалене рішення про перенесення слухання на 25 жовтня.

Маринін заявив, що він звертатиметься до адміністративного та господарського судів із вимогою скасування рішення міськвиконкому про передачу будинків у комунальну власність міста. «Якщо суд скасує, то значить, що «Жилкомсервіс» з 2007 року, з моменту свого утворення, збирав гроші незаконно. А це десятки мільярдів гривень», — наголосив він.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X