У Харкові суд через чотири роки слухань переходитиме до дебатів у справі лідера антимайдану

Харківський суд у справі лідера місцевого антимайдану Спартака Головачева призначений на 7 березня

Про це повідомили Depo.Харків у прес-службі прокуратури Харківської області.

«Наступне судове засідання призначено на 7 березня, у якому заплановано дослідження доказів сторони захисту та проведення судових дебатів», — зазначили у прокуратурі.

У прес-службі зазначили, що на даний час суд уже допитав обвинувачених, чотирьох потерпілих, представників обласного комплексу «Держпром», Харківської обласної державної адміністрації, Харківської обласної ради, Національної академії Національної гвардії України, більше 30 свідків, дослідив 9 томів матеріалів досудового розслідування, оглянув великих обсяг відеозаписів вказаних подій.

Тривалість судового розгляду, на думку прокуратури, обумовлена його складністю, великою кількістю осіб, що підлягали допиту, значним обсягом матеріалів кримінального провадження та відеозаписів, що досліджувались. Крім того, 12 жовтня 2016 року у кримінальному провадженні за обвинуваченням Головачева відбулася заміна судді, у зв’язку з чим судовий розгляд проводився з початку.

Як повідомляв Depo.Харків, активіст проросійських мітингів, учасник захоплення будівлі Харківської ОДА Головачев був затриманий навесні 2014 року. Йому була обрана міра запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. 12 жовтня 2016 року Київський райсуд Харкова визначив підозрюваному заставу в розмірі 206,7 тис. грн. Невдовзі застава була внесена й Головачев вийшов на свободу.

Довідка Depo.Харків. У провадженні Київського районного суду Харкова з 30 травня 2014 року перебуває обвинувальний акт стосовно Спартака Головачова та інших осіб, котрі обвинувачуються в організації та активній участі у масових заворушеннях 6 квітня 2014 року біля Харківської обласної державної адміністрації з подальшим захоплення її будівлі (ч.1 ст.294 КК України).

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X