У Харкові топ-менеджер державного бронетанкового заводу потрапив у корупційний скандал

Харківський суд об’єднав два матеріали щодо чиновника державного підприємства в одне провадження.

Про це йдеться в постанові Ленінського райсуду Харкова від 13 лютого 2019 року.

Суд розглянув адміністративні протоколи за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю), складені на заступника директора з питань комерції ДП «Харківський бронетанковий завод».

Згідно матеріалів справи, два адміністративних матеріали про корупційні адміністративні правопорушення стосовно підозрюваного до суду надійшли 4 лютого 2019 року.

«На підставі викладеного суддя вважає, що вказані протоколи складені відносно однієї і тієї ж особи та стосуються однієї і тієї ж події, тому справи слід об’єднати в одне провадження», — йдеться в рішенні.

Суд постановив об’єднати в одне провадження адміністративні матеріали відносно одного з керівників державного підприємства.

У судовому рішенні не уточнюється, в чому полягає суть правопорушень чиновника.

У Єдиному державному реєстрі декларацій зазначається, що 9 листопада 2018 року дві особи з посадою «заступник директора з питань комерції ДП «Харківський бронетанковий завод» подали декларації.

Декларацію перед звільненням із цієї посади подав Ігор Супрун. Чоловік задекларував одну харківську квартиру, якою володіє повністю, а також ще одну квартиру в Харкові, що перебуває у спільній власності членів родини.

Крім того, Супрун вказав наявність у подружжя трьох автомобілів: «Тойота», «Фольксваген» і «Шкода» (дві з цих машин записані на дружину – Наталію Супрун, яка працює в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Харківській області).

Супрун також задекларував готівкою 20 тис. дол. і 267,6 тис. грн. Його дружина – 100 тис. грн.

Кандидат на цю посаду – Олександр Столярчук – задекларував за 2017 рік квартиру, земельну ділянку та житловий будинок у Чернівецькій області. Крім цього, чоловік вказав наявність автомобіля «Рено», доходи за рік. Однак не вказав ніяких заощаджень.

Хто саме із цих громадян є фігурантом корупційних протоколів на цей час невідомо.

Як повідомляв Depo.Харків, Харківський бронетанковий завод виготовив понад сотню Т-64 зразка 2017 року.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X