У Харкові учасники сепаратистських мітингів проведуть ходу 1 травня

Харківська громадська організація «Трудова Харківщина», члени якої були учасниками акцій навесні 2014 року, проведе ходу центром міста

Як повідомили  у відділі комунікації ГУНП України в Харківській області, у період з 28 квітня по 2 травня поточного року на території міста та області заплановано проведення низки заходів із масовим перебуванням громадян.

За відомостями поліції, у цей час для підтримання публічної безпеки та порядку на території обслуговування щоденно будуть залучатися до 2,5 тис. правоохоронців.

Так, 28 квітня на території СК «Локомотив» триватимуть міжнародні матчеві зустрічі з боксу між збірними командами України, Казахстану, Узбекистану та Туркменістану. У цей день заплановано фінальні поєдинки та урочисте закриття. Очікувана кількість відвідувачів до 2500 громадян, публічний порядок підтримуватимуть 60 працівників поліції та 50 військовослужбовців Національної гвардії України.

29 квітня на території області відбудеться голосування з Перших виборів депутатів та голів селищних і сільських рад у Великобурлуцькому, Нововодолазькому та Харківському районах. Очікувана кількість виборців до 40 тисяч громадян. Охорону громадського порядку на території 40 виборчих дільниць будуть забезпечувати 155 працівників поліції. Крім того напередодні проведення виборів, виборчі дільниці та виборча документація будуть взяті під цілодобову охорону силами відділів поліції.

Також 29 квітня з 8:00 до 17:00 в центральній частині міста Харкова відбудеться проведення вже традиційного «Харківського міжнародного марафону», організованого Харківською міськрадою. Запланована кількість учасників до 10 тисяч громадян, охорону громадського порядку будуть підтримувати 60 працівників поліції.

1 травня з 10:00 до 11:30 заплановано проведення мітингу та ходи громадян за маршрутом пл. Конституції – Соборний узвіз – пл. Благовіщенська, організоване ГО «Трудова Харківщина». Кількість учасників до 200 громадян, до охорони громадського порядку будуть залучено 100 працівників поліції.

2 травня о 19:00 у Харкові на стадіоні «Металіст» відбудеться футбольний матч між командами другої ліги «Металіст-1925» (Харків) – «Мир» (с. Горностаївка, Херсонської області). Спортивне свято відвідає до 10 тисяч глядачів. У день проведення матчу публічну безпеку і порядок на території міста будуть забезпечувати 350 працівників поліції та 200 військовослужбовців Нацгвардії України.

За рішенням керівництва Національної поліції України особовий склад у даний період буде працювати за посиленим варіантом службової діяльності. Питання безпеки обговорюються у спільних нарадах за участю керівництва облдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, Управління СБУ в області та інших правоохоронних органів.

В Головному управлінні у цілодобовому режимі з 28 квітня та у весь період травневих свят працюватиме Ситуаційний центр, через який буде здійснюватись координація дій по забезпеченню публічного порядку та обмін інформацією між правоохоронними органами.

Перед початком заходів місця їх проведення будуть обстежуватися фахівцями вибухотехнічної служби та кінологами із службовими собаками на наявність вибухових пристроїв, або інших речей, які можуть бути використані для скоєння протиправних дій.

«Підрозділи Головного управління Національної поліції готові до виконання поставлених перед ними завдань щодо забезпечення публічної безпеки та порядку під час проведення масових заходів з нагоди травневих свят. Працівники поліції докладуть максимуму зусиль для того, щоб свята пройшли без порушень правопорядку», — йдеться в повідомленні.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X