У Харкові фірма, бійці якої розгромили міськраду, охоронятиме метрополітен за 30 млн грн

Харківський метрополітен уклав угоду з ТОВ «Охоронне агентство «Практик» щодо надання послуг з охорони вартістю 27,279 млн грн.

Як передає Depo.Харків із посиланням на громадську організацію «Харківський антикорупційний центр«, про це стало відомо зі звіту про укладання договору та проведення аукціону, що розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Згідно відомостей ХАЦ, на кожній із 30 станцій метро буде два цілодобових поста охорони. Також охоронятися буде електродепо «Салтівське» (3 поста охорони), електродепо «Московське» (3 поста охорони), база відпочинку «Дубовий гай» (2 поста охорони) та інші важливі об’єкти інфраструктури – всього 75 цілодобових постів охорони. Крім цього в договорі прописано, що ТОВ «Охоронне агентство «Практик» має забезпечити роботу 3 груп швидкого реагування. Угода укладається з 1 листопада 2018 року до 31 грудня 2019 року.

Минулого разу послуги охорони об’єктів метрополітену також виграло ТОВ «Охоронне агентство «Практик». Воно мало виконувати роботи з 1 вересня 2017 по 31 серпня 2018 року.

За 640 тис. грн на рік планують охороняти базу метрополітену «Дубовий Гай». Три групи швидкого реагування будуть коштувати понад 3 млн грн.

Нагадаємо, що засновників фірми-переможця торгів співробітники СБУ вважали організаторами масових заворушень та бійки у Харківській міськраді 20 червня 2018 року.

Засновниками ТОВ «Охоронне агентство «Практик» є Валерій Гінцар та Роман Прокопенко. Останній є членом ГО «Єдиний центр соціального реагування та охорони громадського порядку», де керівником є Олексій Топчій.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X