У Харкові через масштабну аварію на теплотрасі зачинять школи та дитсадки

Через аварію на теплотрасі в деяких школах і дитсадках Харкова не буде занять

Як повідомили   у прес-службі Харківської міськради, завтра, 23 лютого, у деяких навчальних і позашкільних установах Київського і Шевченківського районів будуть припинені заняття.

У мерії зазначили, що мова йде про десять шкіл, дев’ять дитячих садків і дві позашкільні установи в центральній частині Київського і Шевченківського районів, в які не подається тепло.

Крім того, оскільки ремонтно-відновлювальні роботи на місці аварії можуть зайняти певний час, то у всіх будівлях зливатиметься вода з систем опалення, щоб не допустити їх розморожування.

Безпосередньо в школах заняття скасовуються на один день, але навчальний процес при цьому здійснюватиметься дистанційно, тобто школярі отримають завдання від вчителів в електронному вигляді, або ж навчальна програма буде ущільнена наступного тижня.

У дитячих садках також дзвонять батькам, щоб встановити, чи зможуть вони не приводити дітей у дошкільні навчальні заклади. Для тих, хто все ж таки приведе дітей, працюватимуть лише кілька спільних груп, в яких планується встановити обігрівачі.

«Розраховуємо, що ремонтні роботи на теплотрасі будуть закінчені найближчим часом, і вже з понеділка і школи, і дитсадки почнуть працювати в звичайному режимі», — зазначили у мерії.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X