У Харкові через суд з онкоцентру вигнали аптеку колишнього головлікаря

Верховний суд України остаточно визнав перебування ТОВ «Аптека №288» в приміщеннях КНП «Обласний центр онкології» незаконним

Відповідна постанова Верховного суду України розміщена в Єдиному реєстрі судових рішень України.

Суд скасував рішення Харківського апеляційного господарського суду, яке зобов’язувало онкоцентр і Харківську облраду визнати чинною угоду оренди аптекою приміщення, та залишив у силі рішення суду першої інстанції, яким ця угода розривалася.

У той же час в. о. начальника управління комунальної власності Харківської обласної ради Ірина Потопальська повідомила, що керівництво аптеки направило на адресу Харківської облради лист з проханням продовжити договір оренди, на що обласна рада відповів відмовою, направивши на їх адресу лист з рішенням Верховного суду. За її словами, керівництво аптеки зобов’язана звільнити приміщення і віддати ключі від нього головному лікарю онкоцентру.

За словами місцевих мешканців і пацієнтів, станом на 18 липня аптека продовжує працювати.

Як повідомляв  кореспондент, ще в 2010 році до складу засновників аптеки №288 була введена дочка попереднього головного лікаря КЗОЗ «Харківський обласний клінічний онкологічний центр» (попередник КНП «ОЦО») Юрія Винника, що стало однією з причин його звільнення в 2016 році. З тих пір діяльність аптеки неодноразово ставала предметом судових розглядів з точки зору законності займаних нею площ на території онкоцентру.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X