У Харкові чиновники замовили прибирання ФОПу з оточення скандального Мусєєва, — «ХАЦ»

Адміністрація Холодногірського району Харківської міської ради уклала угоду з ФОП Бондар Андрій Васильович щодо послуг з прибирання вартістю 650 тис. грн.

Про це   повідомили у «Харківському антикорупційному центрі».

За даними центру, звіт про укладання договору та проведення аукціону розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Мова йде про послуги з комплексного прибирання внутрішньобудинкових приміщень адміністрації.

«При цьому організатори торгів під різноманітними приводами відхилили чотири більш дешевші пропозиції від ТОВ «Деніком», ТОВ «ФМ Сервіс Про», ТОВ «Імпел Гріффін Сервіс», ТОВ «Сервіс Менеджмент Інтер», — зазначили у «ХАЦ».

За даними активістів, Бондар використовує номер телефону, який також є контактним для ТОВ «Системи прогресивної очистки». Крім того, Бондар орендує приміщення у Олександра Сегеди. Останній був директором «Системи прогресивної очистки». Сегеда проживає в одній квартирі з Оленою Назаренко, яка була засновницею цієї фірми.

У «ХАЦ» також додали, що ТОВ «Системи прогресивної очистки» відносять до впливу депутата Харківської міськради, екс-очільника адміністрації Холодногірського району Максима Мусєєва.

Як повідомляв  кореспондент, 3 жовтня 2018 року стало відомо, що СБУ викрила, припинила та задокументувала діяльність голови Холодногірської районної адміністрації Максима Мусєєва, котрий під час перебування у 2015 році на територію тимчасово окупованого Криму був завербований ФСБ Росії. Крім того, задокументований факт наявності у харківського чиновника подвійного громадянства.

Мусєєву повідомлено про підозру за ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада). Його оголосили у розшук. Мусєєв звільнений з посади голови Холодногірської райадміністрації Харкова.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X