У Харківському університеті Повітряних Сил на одне місце претендують до п’яти абітурієнтів

У Харківському національному університеті Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба конкурс серед абітурієнтів складає до п’яти претендентів на місце

Повідомили Регіональному медіа-центрі Міноборони України.

У медіа-центрі зазначили, що у ХНУПС триває робота з відбору кандидатів для зарахування на навчання на перший курс.

До цього часу вже понад 1 100 юнаків та дівчат подали документи на вступ до вишу. Цьогорічний конкурс складає від двох до п’яти осіб на місце в залежності від напряму підготовки.

Найпопулярнішими є факультет автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації, а також льотний факультет.

За словами командування ХНУПС, серед усіх бажаючих стати «кожедубівцем» є близько 30 осіб, які брали участь у бойових діях на Сході країни та ще понад 100 дітей, чиї батьки мають статус учасників АТО/ООС.

Паралельно триває робота й у приймальній комісії Військового коледжу сержантського складу національного університету. На даний час близько 200 молодих людей виявили бажання стати професійними сержантами, серед яких чимало воїнів-контрактників з бойовим досвідом.

«Цього літа на факультети, де готують офіцерські кадри, вступатимуть близько 50 випускників військового коледжу попередніх років. Згідно правил навчання, у разі успішного складання ними вступних іспитів їх зарахують одразу на третій курс», — зазначили у медіа-центрі.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X