У центрі Харкова намалювали величезний портрет Кузьми Скрябіна

У Харкові на вулиці Римарській відкрили мурал, присвячений музиканту Кузьмі Скрябіну (Андрію Кузьменку)

Повідомили у прес-службі Харківської мерії.

За даними міськраді, мурал намалювали на торці будинку по вул. Римарській, 23-а.

«До нас вже неодноразово, кілька років поспіль зверталися шанувальники творчості Кузьми і просили зробити його портрет. Ми спочатку планували намалювати його на вулиці Культури, але учасники фан-клубу музиканта розповіли, що Кузьма часто приїжджав до Харкова, вони дуже з ним дружили і саме з оркестром філармонії був його перший виступ. Тому попросили перенести портрет ближче до центру, щоб всі харків’яни змогли його бачити», — розказала директор творчої групи «Kailas-V» Яна Волк.

Як повідомив технічний директор творчої групи і автор муралу Андрій Пальваль, портрет Кузьми був намальований за тиждень. Найскладнішим в процесі створення муралу були перші три дні, коли доводилося малювати вгорі за допомогою підйомної техніки. Ескіз художник створював за фотографією, яку схвалила мама Кузьменка.

«Фотографію нам дали харківські фани Кузьми. Вона була зроблена саме під час візиту музиканта до Харкова. Ми шукали оригінальну фотографію, що має стосунок до Харкова, яка була близька нам як харків’янам. Я задоволений результатом, впевнений, що історія цього портрета буде з присмаком, і біля муралу з Кузьмою буде багато цікавих зустрічей», — зазначив Пальваль.

На створення муралу було витрачено близько 200 балончиків фарби.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X