У центрі Харкова – одночасно дві акції протесту

Харківські правоохоронці розділили учасників акцій щільним кордоном

 Пікети проходили на площі Конституції в центрі Харкова.

Близько 25 людей проводили пікет проти расизму, ксенофобії та дій праворадикальних організацій в Україні. Учасники цього пікету тримали плакати з написами «Солидарность вместо расизма и ксенофобии», «Расизм та ксенофобія руйнують нас зсередини», «Ворог не в таборі, ворог в Москві», «Просимо кожного бути небайдужим». За словами учасників акції, убивство рома у Львові спонукало їх вийти на цей протест. На їхню думку, праворадикальні організації займаються переслідування активістів ЛГБТ-спільноти та нацменшин, а правоохоронці в цій ситуації не запобігають таким діям.

На противагу учасникам цієї акції зібралися близько 30 активістів організацій «Традиції та порядок» і «Фрайкор». Учасники цього заходу назвали учасників іншої акції провокаторами. За словами активістів, протягом останніх 5 років роми вбили 78 українців. На їх думку, начебто антирасистські акції навпаки збуджують агресію у суспільстві.

Між учасниками обох акцій вишикувався щільний ланцюг правоохоронців. Пікети тривали близько півгодини. По їх завершенню учасників першої акції протесту поліцейські вивезли з площі на автобусі. Акції пройшли без бійок.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X