У центрі Харкова пройде марш звитяги до Дня захисника України

У Харкові на День захисника України 14 жовтня пройде Марш Української звитяги

Організатори ходи – харківський «Правий сектор», молодіжна організація партії та організація «Фрайкор». Збір учасників – о 16:00 на майдані Конституції.

«День захисника України, свято Покрови Пресвятої Богородиці, День створення УПА та День українського козацтва – всі вони мають прямий стосунок до визначної та непересічної дати в українській історії. І у 2015 році її вперше було відзначено на державному рівні, 14 жовтня стало загальнонаціональним святом, яке активно починає закріплюватися в масовій свідомості», — йдеться в повідомленні.

Крім того, на Покрову в Харкові пройдуть урочисті заходи в Молодіжному парку біля пам’ятного знаку УПА.

«Харківське крайове братство ветеранів вояків ім. Осипа Дяківа Всеукраїнського братства ветеранів вояків ОУН-УПА ім. генерал-хорунжого Р. Шухевича запрошує ветеранів російсько-української війни, волонтерів та всі націонал-патріотичні сили для відзначення та вшанування всіх борців – героїв незалежної України до Молодіжного парку (пам’ятний знак-камінь на честь вояків Української повстанської армії)», — йдеться в повідомленні організаторів заходу. Початок урочистостей – 14:00.

О 18:30 до Дня захисників України також розпочнеться показ фільму «По кому подзвін» та органний концерт у Харківській обласній філармонії. Вхід – 20 грн. Всі зібрані кошти підуть для поранених у військовий шпиталь.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X