У центрі Харкова прокуратура через суд вимагає повернути громаді майже 7 га землі

Прокуратура вимагає повернути землі водного фонду поблизу Центрального ринку Харкова з приватних рук

У прес-службі прокуратури Харківської області, місцева прокуратура №1 направила до Ленінського районного суду Харкова позовну заяву про визнання недійсними рішень сесії міської ради щодо укладання договорів купівлі-продажу землі та витребування 7 земельних ділянок поблизу Центрального ринку з приватної власності.

За інформацією керівника місцевої прокуратури Катерини Шевцової, рішенням сесії міської ради одному з товариств з обмеженою відповідальністю продано земельну ділянку площею понад 6,7 га для будівництва багатофункціонального комплексу.

Однак, порушуючи умови договору, ТОВ будівництво так не розпочало. Натомість поділило ділянку на дві частини (4 га та понад 2,7 га) та перепродало землі трьом громадянам. У подальшому ділянку площею 4 га розподілили ще на 6 окремих ділянок.

«Слід зазначити, що приймаючи рішення про продаж землі, міськрада порушила чинне законодавство та перевищила свої повноваження. Оскільки ділянки відносяться до земель водного фонду та розташовані в межах прибережної захисної смуги річки Лопань, відповідно до діючого законодавства, ця земля не може передаватися у приватну власність. Тому прокуратура звернулася до суду», — сказала Шевцова.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X