У центрі Харкова створили величезний «живий прапор»: До акції приєдналася Світлична

У Харкові День прапора відсвяткували масштабним флешмобом

Повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, у модульному арт-шоу на площі Конституції взяли участь понад 700 харків’ян. Разом з ними — голова ОДА Юлія Світлична.

Загалом захід зібрав близько 5 000 людей.

Світлична привітала всіх присутніх з Днем Державного Прапора, 75-ю річницею визволення Харкова від нацистських загарбників та Днем міста. «В найважчі часи саме Харківщина виявила характер, дала відсіч агресору, зберегла незалежність та територіальну цілісність країни і заслужила право жити під жовто-синім прапором», — сказала керівник області.

Під час арт-шоу його учасники, вдягнені у національне вбрання, підіймали догори таблички жовтого та блакитного кольорів і вишиковувалися у формі прапору України, жовто-блакитного серця та літер UA. Змодельовані символи були зафіксовані гелікоптером та виведені на великий екран, встановлений на площі.

«День Державного Прапора — це свято всіх поколінь. І ця акція об’єднала всіх харків’ян. Вона показує, наскільки ми любимо Україну, — підкреслила Світлична. — Символ України єднає серця. І свою єдність та любов до України ми доводимо щодня».

Голова ОДА повідомила, що громадськість вирішила зробити модульне арт-шоу до Дня Державного Прапора щорічним. «Ми започаткуємо гарну традицію, яка буде викликати у харків’ян почуття патріотизму та гордості за свою державу», — зазначила Світлична.

На своїй сторінці в Facebook Світлична додала, що святкування Дня прапора та Дня Харкова в один день є дуже символічним. «День Державного Прапора України! День міста Харкова! Свята, які за правом святкують в один день. Багато харків’ян — військові та волонтери, науковці та підприємці, діячі мистецтва та спортсмени — своєю працею створювали славу і велич Українського Прапору. Зі святом!», — написала голова ОДА.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X