У чиновників через суд вимагають легалізувати дитячі майданчики

Прокуратура у суді вимагає, щоб міськрада паспортизувала дитячі та спортивні майданчики у місті Зміїв Харківської області

Як повідомили   у прес-службі прокуратури Харківської області, Зміївський відділ Чугуївської місцевої прокуратури направив до окружного адміністративного суду позовну заяву з вимогою визнати незаконною бездіяльність міськради та зобов’язати її провести інвентаризацію і паспортизацію дитячих та спортивних майданчиків.

Як розповіла заступник керівника Чугуївської місцевої прокуратури Оксана Черкашина, йдеться про 19 дитячих майданчиків, що розташовані на території міста. Всі вони вже тривалий час перебувають на балансі одного із комунальних підприємств міста, проте і досі немає планів технічної інвентаризації і паспортизації цих об’єктів.

«Вказані порушення вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів» негативно впливають на організацію належного утримання дитячих та спортивних майданчиків. Бездіяльність міської влади може привести до настання тяжких наслідків для життя та здоров’я дітей. Порушує конституційні права громадян», — підкреслила Черкашина.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X