У Чугуєві суд поставив крапку у справі військового комісара, який робив призовників «непридатними»

У Харківській області суд визнав військового комісара винуватим у хабарництві

Про це йдеться у вироку Чугуївського міського суду Харківської області від 14 червня, передає Depo.Харків.

Суд розглянув кримінальне провадження за ч. 2 ст. 369-2 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення). Обвинувачений – капітан Збройних Сил України, колишній працівник Чугуївського районного військкомату.

Згідно матеріалів справи, капітал уклав контракт 2 липня 2016 року, 9 липня – був призначений на посаду старшого офіцера відділення комплектування Чугуївського об’єднаного районного військового комісаріату Харківської області, 4 грудня 2017 року – став тимчасово виконувачем обов’язків заступника військового комісара — начальника відділення комплектування.

3 січня 2018 року капітан у своєму кабінеті отримав від призовника 700 дол. (еквівалент 19,6 тис. грн) за вплив на медичну комісію, яка мала би визнати чоловіка непридатним до військової служби у мирний час.

У судовому засідання обвинувачений визнав свою вину та щиро розкаявся. Обвинувачений і прокурор уклали угоду про визнання винуватості, яку затвердив суд.

Суд ухвалив визнати капітана винним і призначити йому покарання у виді штрафу в розмірі 25,5 тис. грн, а також додаткове покарання – позбавлення права обіймати посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в органах військового управління строком на 2 роки.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові не знайшли корупції в судді, яка купила машину за майже 700 тис. грн.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X