У 2020 році місто купить нові тролейбуси і вагони метро

У міської влади в планах на 2020 рік — придбання нового рухомого складу пасажирського електротранспорту.

Про це  на засіданні постійної комісії з питань транспорту, зв’язку та екології Харківської міської ради повідомив заступник директора Департаменту інфраструктури Олександр Куколь.
За його словами, у 2019-2020 роках планувалося закупити 57 односекційних тролейбусів за рахунок кредитних коштів Європейського банку реконструкції та розвитку. Станом на 1 січня 2020 року отримано 43 тролейбуси, з яких 38 вже працюють на лінії. Крім того, планується закупити ще 48 тролейбусів (12 — двосекційних, 36 — односекційних) за рахунок кредиту Європейського інвестиційного банку.
За рахунок різних фінансових джерел місто збирається придбати 120 вагонів метро. Також у 2020 році буде продовжено будівництво третьої лінії Харківського метрополітену: довжина ділянки з двома станціями — «Державінською» і «Одеською» — складе 3,5 км.
Також Олександр Куколь нагадав, що у 2019 році на розвиток міського електротранспорту було спрямовано 759 млн грн, що на 44% більше, ніж у 2018 році. Була побудована тролейбусна лінія від ст. м. «Героїв Праці» на Північну Салтівку, реконструйовані 3 км трамвайних шляхів і переїздів, у т.ч. у пров. Рибасівському, на вул. Євгена Котляра, вул. Гольдбергівській, вул. Москалівській, вул. Плеханівській, вул. Польовій, вул. Академіка Павлова. Також були капітально відремонтовані 74 зупиночних пункти міського пасажирського транспорту, побудовано 15 світлофорних об’єктів.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X