Фахівці поскаржилися на значні збитки через щоденне «мінування» бізнес-центрів у Харкові

Інформація щодо мінування бізнес-центрів у Харкові не підтвердилася

Повідомили у відділі комунікації ГУ НП України в Харківській області.

За даними поліції, 12 червня експерти оглянули більше 26 000 кв. метрів приміщень та прилеглої території, евакуювали 1 000 громадян. Жодних вибухових речовин не виявлено.

Для перевірки повідомлень на місця виїжджали слідчо-оперативні групи, кінологічна служба, експерти-криміналісти та вибухотехніки.

Поліцейські провели ретельний огляд установ та прилеглої території. Жодних вибухових пристроїв або небезпечних речовин не виявили.

Вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

За словами заступника начальника вибухотехнічного управління харківської поліції Дмитра Каракуркчі, до кожного виїзду фахівці служби ставляться відповідально та ретельно перевіряють усі об’єкти інфраструктури.

Для перевірки повідомлення про замінування задіяно багато державних служб – поліція, Служба безпеки України, рятувальники, медики. Перекривається рух транспорту.

«Це потребує значних фінансових витрат, при цьому спеціалісти різних служб відволікаються від виконання своїх основних обов’язків. Для перевірки одного об’єкту від вибухотехнічної служби виділяється два спеціалісти вибухотехніка та один спеціаліст з підготовленим службовим собакою. Зазвичай на перевірку витрачається 2-3 години робочого часу», — сказано в повідомленні.

Однак найбільші збитки завдаються тим організаціям, які потерпають від неправдивих повідомлень про замінування. Правоохоронці проводять евакуацію громадян, а це в свою чергу відволікає людей від робочого процесу.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X