Фейкові мінування у Харкові: Хулігани взялися за ТРЦ та фітнес-клуби

У Харкові протягом 4 липня рятувальники отримали кілька десятків повідомлень про замінування бізнес-центрів, магазинів комп’ютерної техніки та фітнес-клубів

Про це йдеться у щодобовому звіті про оперативну обстановку у Харківській області.

За даними оперативних служб, до чергової зміни ДСНС надійшло шість повідомлень про закладання вибухових пристроїв у бізнес-центрі на вулиці Академіка Проскури, сім повідомлено про замінування бізнес-центру на вулиці Алчевських, сім – про замінування бізнес-центру на вулиці Свободи, сім – про замінування бізнес-центру на вулиці Б. Хмельницького, сім – про замінування бізнес-центру на проспекті Московському, сім – про замінування магазину комп’ютерів на вулиці Героїв Праці, шість – про замінування інтернет-магазину комп’ютерної техніки на вулиці Гвардійців Широнінців, шість – про замінування інтернет-магазину на проспекті Московському, три — про замінування інтернет-магазину на проспекті Перемоги, шість — про замінування торговельно-сервісного центру на Гімназійній набережній.

Також рятувальники отримали повідомлення про закладання вибухівки у торговельно-розважальному центрі на вулиці Сумській, фітнес-клубах на вулиці Сумській, проспекті Московському, провулку О. Яроша, проспекті Олександрівському.

Як повідомили  кореспонденту- поінформовані джерела у правоохоронних органах, жодних вибухових пристроїв або речовин за вказаними адресами виявлено не було.

Відкриті кримінальне провадження за ч.1 ст.259 КК України (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності).

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X